Vložením příspěvku vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse

Diskusní téma: Příspěvky & připomínky

reaguji

Datum: 05.01.2018 | Vložil: Vladimír

Rozumím tomu, že se něco neuhlídá ale stávat by se to nemělo. Proto byla moje reakce taková jaká byla. Také nerozumím tomu, že akce na kterých se nepodílí Spolek historie (i když podle článků v minulosti se, byť nepřímo, podílí na všem co se v Náhlově děje ) na stránkách být nemůže. Jak se tedy spolek podílí na kostele v Zákupech o němž je na stránkách článek? Ale děkuji za něj, velmi zajímavé. Reagovat na můj příspěvek nemusíte, spíše čekám na inzerci dalších akcí v Náhlově a spolku v Mimoni. Přeji hezký den. VS...

Re: reaguji

Datum: 07.01.2018 | Vložil: Web

Spolek se samozřejmě na kostele v Zákupech nijak nepodílí, ale protože jsme Spolek historie Mimoňska, a Zákupy jistě k Mimoňsku v historii patřily, proto se na našich stránkách občas objeví články o Zákupech, případně o jejich okolí. Většinou to jsou články o historii Zákup a okolí, tedy tématicky stejné.
V minulosti jsme například psali celý seriál o bývalé automobilce Gatter v Zákupech a kupodivu to nikomu nevadilo.
Až poté, co proběhla diskuse, vlastně lépe napsáno spor ve Spolku o to, jaké akce se mají na stránkách Spolku inzerovat a jaké nikoliv, přicházíte s očekáváním inzercí náhlovských akcí a chce přesně to, o čem byl ve Spolku interní spor. :)
Pokud chcete inzerci akcí v Náhlově, které jsou tématicky úplně jinde, můžete použít stránky Muzea vystěhovalectví do Brazílie v Náhlově, kde jsou veškeré akce inzerovány. www.emigrationmuseum.cz .
Pro Vaší lepší orientaci najdete odkaz na tento web v pravém sloupci na hlavní stránce pod odkazem "Sdružení Náhlov"
S úctou a přáním hezkého dne WM

Příspěvek

Datum: 23.12.2017 | Vložil: Vladimír

Jsem Doksák a Mimoňsko znám i jeho okolí. Občas se dívám na vaše stránky a trochu se divím, jak jsou články řezané. Naposledy teď, když když jsem slyšel že je v Náhlově Betlémské světlo, je článek za články ostatními. Jestli že byla akce v neděli, mělo by být upozornění na ni aktuálně na prvním místě. Teď tam je o kostelu. Jindy byly v Náhlově (který, jak jsem pochopil, slouží k akcím na kterých se podílíte) setkání na vašich stránkách nebylo zmíněno. Jsem zvědav, jestli na tuto mou připomínku teď zareaguje na stránkách i jiný příznivec historie Mimoňska. S přáním hezkých svátků přeje VS...

Re: Příspěvek

Datum: 04.01.2018 | Vložil: Web

Dobrý den, u řazení článku Betlémské světlo došlo k chybě, za níž se omlouváme, v Náhlově probíhají i setkání, na kterých se Spolek historie Mimoňska organizačně nepodílí, proto se mohlo stát, že na našem webu nebyly pozvánky vyvěšeny.

Přidat nový příspěvek